Постільна білизна

Постільна білизна

Кожна господиня мріє про міцне, зручне, м’яке постільне приладдя, на якому добре спиться та ніщо не заважає. Виробники пропонують безліч варіантів з різної тканини та розмірів, будь-якої кольорової гами та укомплектування. Можна взяти готові комплекти, які складаються з простирадла, підковдри, наволочок, чи набирати білизну окремими найменуваннями. Готові комплекти вирізняються більш привабливим виглядом, але йдуть у певних розмірах.

Різновиди тканини для постільної білизни

Покупцеві буде цікаво дізнатися, що виробники для пошиття постільної білизни використовують більше десятка різновидів тканини, починаючи від популярної та доступної за ціною бавовни й закінчуючи витонченим шовком з його приємним, прохолодним дотиком до шкіри.

Серед найпопулярніших тканин виділяють наступні категорії:

  • Бязь вирізняється міцністю, щільним плетінням волокон, добре переться, довго служить, витримує інтенсивне використання, прання у гарячій воді з порошками.
  • Сатин є більш м’яким, має багато різних відтінків на будь-який смак. Ця тонка тканина нагадує шовк, але витримує більше навантаження.
  • Поплін користується популярністю завдяки щільному плетінню та високим властивостям користування, підходить для щоденного сну, вирізняється гарною гігроскопічністю, зносостійкістю, добре зберігає кольори.
  • Трикотажні тканини через свою еластичність та довговічність користуються попитом у покупців. Існує безліч варіантів малюнків для такої постільної білизні.
  • Ранфорс добре поглинає вологу, забезпечує комфортний сон.

Комплекти постільної білизни можна обирати для дому та на подарунок, підбирати вироби з конкретної тканини чи в улюблених кольорах.

Як правильно доглядати за постільною білизною

Будь-який комплект постільної білизни потребує ретельного догляду, щоб залишатися м’яким, приємним на дотик та зберігати первісну міцність. До основних правил догляду входять наступні пункти:

  • Одразу після купівлі постільну білизну рекомендують випрати у прохолодній воді (у машинці використовують делікатні програми).
  • Перед пранням наволочки та підковдру треба вивернути назовні.
  • Кольорові речі з яскравими малюнками перуть без додавання відбілювачів. Оптимальне використання рідких засобів для прання, бо вони найкраще розчиняються у холодній воді, не залишають розводи, добре знімають бруд. Постільна білизна залишається приємною на дотик, не пахне синтетичними домішками.
  • Білі та кольорові речі перуть окремо.
  • Сушити краще на свіжому повітрі у розправленому вигляді у затінку. На сонці тканини можуть знебарвлюватися.
  • Після ретельної сушки постіль прасують, складають та зберігають у провітрюваному місці.

Виробники на товарах вказують матеріал виготовлення постільного комплекту та основні правила його використання. Дотримання цих рекомендацій гарантує довгий строк служби зі збереженням первісних властивостей.

Комплектація

Покупці часто стикаються з проблемою вибору постільної білизни. На нашому сайті представлений широкий асортимент, який відрізняється розмірами, кількістю деталей, забарвленням, матеріалом виготовлення. Існує декілька стандартів:

  • Звичайні, прийняті в Україні та деяких інших пострадянських країнах.
  • Євро. Бувають односпальні, полуторні (145х200 см), двоспальні (200х220 см), сімейні, кінг-сайз (260х220 см). Наволочки квадратні чи прямокутні (70х70 см, 50х70 см, 65х65 см).
  • Американські. Тут користуються стандартами 1-bed, 2-bed, 3-bed. Простирадла обов’язково йдуть на резинці. 

Обирати комплекти слід під розміри матрацу та підковдри, подушки можна купувати окремо. Стандарти вирізняються поміж собою лише розмірами та наповненням. Тканини можуть використовуватися однакові (льон, бамбук, сатин, бязь, атлас, шовк, ранфорс, бавовна й інші). Стандартні комплекти складаються з підковдри, двох/чотирьох наволочок, простирадла на резинці чи без. Перед купівлею обов’язково треба уточнити конкретну комплектацію та перевірити наявність усіх елементів постільної білизни, порівняти малюнок та тканину.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок