ПЛЕДИ

ПЛЕДЫ

Неможливо уявити затишну кімнату для відпочинку без м’якого та теплого пледа. За допомогою цього текстильного елементу можна акцентувати увагу на стилізації приміщення та зробити відпочинок ще приємнішим. Головна функція пледів – створення тепла та зігрівання тіла у холодну пору року, але їх також часто використовують в ролі покривал на ліжко. Зараз у тренді однотонні варіанти зі смугами або витиснутими узорами. Популярні також двосторонні варіанти, які можна використовувати в залежності від сезону.

При виборі пледа варто звернути увагу на м’якість та якість матеріалу. Якщо це «травка» або плюшевий варіант, то вони не повинні линяти та залишати ворс. Навіть після використання плед не повинен деформуватись, тому що в його основі використовується синтетичне стягуюче волокно.

Якщо хочеться акцентувати увагу на ліжку, варто купувати великі пледи, що закриватимуть бокові стінки. В залежності від сезону матеріал може бути різним. Для весни та осені підійдуть легкі шерстяні покривала або варіанти із синтетики, в той час як на зимовий період варто придивитись до більш щільного матеріалу із м’якою та приємною на дотик поверхнею, що буде підтримувати тепло.

Великою популярністю користуються вироби із флісу, адже вони легко перуться, не потребують додаткової сухої чистки чи спеціального режиму прання. Матеріал підходить для тривалого використання та добре зігріває у холодну пору.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок