ПІДКОВДРИ

Підковдри

Постільну білизну зазвичай підбирають під параметри ліжка, але можна докупити окремі елементи на заміну. Часто буває так, що євро-розмір ковдри не підходить під двоспальний підодіяльник, і треба змінити саме цю частину. Рекомендовано купувати цю частину на декілька сантиметрів більшу, щоб було комфортно та зручно відпочивати та змінювати постільну білизну, і не утворювались грудки чи скупчення матеріалу всередині підковдри.

Натуральний сатин та льон є чудовим варіантом для тих, хто хоче купити якісну білизну та при цьому чутливий до алергії. Тканини м’які, швидко адаптуються під температуру тіла та не викликають неприємних відчуттів чи дискомфорту. Є варіанти сатину жаккард чи однотонного.

Синтетичні підковдри добре підходять на літній та весняно-осінній період, коли тіло уві сні може зігріватись більше. Волокна із синтетики не нагрівають шкіру, швидко охолоджуються. Вони зручні та легкі у догляді, не потребують спеціального режиму прання і доступні у різних варіантах. Українські виробники пропонують синтетично-бавовняні підковдри різних розмірів та щільності тканини в залежності від того, які вподобання у покупця.

Шовк належить до преміум-класу та також використовується для пошиву постільної білизни. Тканина відрізняється гладкістю, легкістю, середньою щільністю переплетіння волокон, за рахунок чого шкіра вільно дихає та немає неприємного відчуття важкості під час відпочинку. 

В асортименті нашого інтернет-магазину є літні, зимові підковдри та варіанти демісезонного типу. Можна придбати універсальні комплекти разом із подушками та простирадлом із одного виду матеріалу.

У даній категорії немає товарів.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок